Bestuur

Een optimale werking van een sportvereniging is enkel mogelijk dankzij de inzet van de bestuursleden, losse medewerkers en vele helpende handen. Hieronder vind je terug bij wie je terecht kan met al jouw vragen. Zelf interesse om onze clubwerking een helpende hand toe te reiken, laat het ons dan zeker weten. Wij zoeken altijd helpende handen om onze vereningen nog beter te laten functioneren.

Bram Bontinck

Penningmeester

Boekhouding

bram@bcherne.be

Emmelie Eylenbosch

Ondervoorzitter

Nieuwjaarsreceptie

Tornooibar

emmelie@bcherne.be

Flore Letouche

Secretaris

Ledenadministratie

Eetfestijn

flore@bcherne.be

Jeroen Casier

Competitieverantwoordelijke

Competitie – Transfers

Jeugdtrainer

jeroen@bcherne.be

Joeri Vannimmen

Voorzitter

Algemene werking club

Sponsoring

joeri@bcherne.be

Laetitia Kerckx

Bestuurslid

Ledenadministratie

Eetfestijn

laetitia@bcherne.be

Lode Vanholder

Jeugdcoördinator

Jeugd –¬†Multimove

Badmintonstages

lode@bcherne.be

Marcel Kuiper

Bestuurslid

Jeugdbadminton+

Jeugdtrainer

marcel@bcherne.be

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.