Bestuur

Een optimale werking van een sportvereniging is enkel mogelijk dankzij de inzet van de bestuursleden, losse medewerkers en vele helpende handen. Hieronder vind je terug bij wie je terecht kan met al jouw vragen.

Joeri Vannimmen

Voorzitter

Algemene werking club

Sponsoring

Clubtornooi

joeri@bcherne.be

Laetitia Kerckx

Secretaris

Ledenadministratie

Briefwisseling

Eetfestijn

laetitia@bcherne.be

Emmelie Eylenbosch

Penningmeester

Nieuwjaarsreceptie

Tornooibar

emmelie@bcherne.be

Marcel Kuiper

Bestuurslid

Jeugdbadminton+

Jeugdtrainer

marcel@bcherne.be

Vincent Stradiot

Competitieverantwoordelijke

Competitie

Transfers

vincent@bcherne.be

Lode Vanholder

Jeugdcoördinator

Jeugd –¬†Multimove

API, Aanspreekpunt integriteit

Badmintonstages

lode@bcherne.be